Potrzebujesz pomocy z usługą bankowości elektronicznej, zadzwoń:
(+48) 800 888 888 dla połączeń krajowych, połączenie bezpłatne lub (+48) 61 647 28 46 dla połączeń komórkowych oraz z zagranicy (opłata za połączenie zgodnie z taryfą danego operatora).
Call Center dostępne w dni robocze 8:00 - 22:00.Nagrodzono wyróżniające się banki spółdzielcze 2017 wg miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”

Kulminacyjnym punktem wieczornej sesji pierwszego dnia IX Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej była uroczysta gala, w trakcie której nagrodzono laureatów Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” edycji 2017 miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

W kategorii Największe banki zwyciężył Bank Spółdzielczy w Brodnicy. W pierwszej szóstce znalazły się także: na miejscu drugim– Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, na trzecim – Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, na czwartym – Bank Spółdzielczy we Wschowie, na piątym – Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, na szóstym zaś – Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach.

Laureatami Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” w kategorii Najefektywniejsze banki zostały:

  • w grupie I. (powyżej 500 mln zł sumy bilansowej) – Bank Spółdzielczy w Brodnicy (miejsce 1), Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej (miejsce 2) oraz Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku (miejsce 3);
  • w grupie II. (od 200 do 500 mln zł) – Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej (miejsce 1), Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni (miejsce 2) i Bank Spółdzielczy w Czarnkowie (miejsce 3);
  • w grupie III. (od 100 do poniżej 200 mln zł) – Bank Spółdzielczy w Końskowoli (miejsce 1), Bank Spółdzielczy w Lipce (miejsce 2) i Bank Spółdzielczy w Niemcach (miejsce 3);
  • w grupie IV. (poniżej 100 mln zł) – Bank Spółdzielczy w Skaryszewie (miejsce 1), Bank Spółdzielczy w Kałuszynie (miejsce 2) oraz Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie (miejsce 3).