Potrzebujesz pomocy z usługą bankowości elektronicznej, zadzwoń:
(+48) 800 888 888 dla połączeń krajowych, połączenie bezpłatne lub (+48) 61 647 28 46 dla połączeń komórkowych oraz z zagranicy (opłata za połączenie zgodnie z taryfą danego operatora).
Call Center dostępne w dni robocze 8:00 - 22:00.

„Konto za Złotówkę”

Za jedną złotówkę miesięcznie otrzymujesz pełną obsługę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, kartę zbliżeniową MasterCard i aplikację mobilną Portfel SGB.

„Konto za Złotówkę” to gwarancja stałej opłaty za prowadzenie rachunku bez dodatkowych warunków.

Wartość jednej złotówki

„Konto za Złotówkę” to rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy bez dodatkowych opłat za kartę zbliżeniową, wypłaty z bankomatów oraz bez wymogów minimalnego salda czy minimalnych miesięcznych wpływów na konto.

Dla nowych klientów

Oferta „Konto za Złotówkę” skierowana jest do osób będących konsumentami, które nie posiadają w danym Banku Spółdzielczym SGB rachunku ROR.

Czym jest Portfel SGB?

Portfel SGB to aplikacja mobilna dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Umożliwia szybkie sprawdzenie dostępnych środków na rachunku i historii ostatnich operacji dokonanych kartą.

Za jedną złotówkę otrzymujesz:

  • prowadzenie rachunku ROR bez wymogu utrzymywania minimalnego salda i konieczności miesięcznych wpływów
  • aplikację mobilną Portfel SGB
  • kartę zbliżeniową Mastercard bez opłat za jej wydanie i użytkowanie, a także bez potrzeby dokonania minimalnej liczby i wartości transakcji