Potrzebujesz pomocy z usługą bankowości elektronicznej, zadzwoń:
(+48) 800 888 888 dla połączeń krajowych, połączenie bezpłatne lub (+48) 61 647 28 46 dla połączeń komórkowych oraz z zagranicy (opłata za połączenie zgodnie z taryfą danego operatora).
Call Center dostępne w dni robocze 8:00 - 22:00.Konkurs „ZŁOTY BANK SGB” rozstrzygnięty

Bank Spółdzielczy w Lipce zwycięzcą konkursu "Złoty Bank SGB 2012".

Banki Spółdzielczej w grupie konkursowej III:
1 miejsce: Lipka,
2 miejsce: Wieleń n/Notecią,
3 miejsce: Kalisz Pomorski,
4 miejsce: Gąbin,
5 miejsce: Smętowo Graniczne.

Już po raz drugi wyłoniono zwycięzców konkursu Złoty Bank SGB. Tytuły przyznano trzem liderom w każdej z grup bilansowych. Ponadto zgodnie z Regulaminem z każdej z grup bilansowych wyłoniona została najwyżej punktowana pierwsza piątka Banków. Wyniki współzawodnictwa za rok 2012 wskazały najbardziej dynamicznie rozwijające się Banki, aktywnie współpracujące w ramach przedsięwzięć organizowanych w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

Celem Konkursu „ZŁOTY BANK SGB 2012” jest budowanie silnej marki SGB poprzez integrację Zrzeszenia. Ocenie punktowej poddane są więc obszary mające bezpośredni wpływ na kondycję marki, czyli obszar ekonomiczny, działań zrzeszeniowych, obszar sprzedaży (nowa kategoria) oraz jakości obsługi i wizualizacji. Uczestnikami Konkursu „Złoty Bank SGB 2012” były Banki Spółdzielcze, które rywalizowały w 3 grupach konkursowych, uszeregowanych według wielkości sumy bilansowej na dzień 31.12.2011 roku.

Konkurs odbywał się w II ETAPACH:

  • I Etap miał na celu wyłonienie 15 Banków, które przeszły do następnego etapu, czyli po pięciu liderów w każdej z trzech grup konkursowych. Służy temu punktacja w kategoriach: ekonomicznej, zrzeszeniowej i sprzedażowej;
  • w II Etapie ocenie poddawana była jakość obsługi i wizualizacji. Punktacja w tym etapie przydzielana była na podstawie wyników badań Mystery Shopping, realizowanych przez wyspecjalizowaną firmę badawczą (TNS Pentor Poznań Sp. z o.o).

Zebrana w ten sposób punktacja pozwoliła Komisji Konkursowej wyłonić zwycięzców Konkursu „Złoty Bank SGB 2012” w każdej z grup konkursowych. Pierwsza nagroda to luksusowy samochód osobowy Chevrolet Cruze 4D. Dodatkowo bank uhonorowany został także statuetką „ZŁOTY BANK SGB 2012”.